Mediji o projektu
ŽSV nastavnika matematike

Na Županijskom stručnom vijeću nastavnika matematike koji je održan 1.6.2019. na Kineziološkom fakultetu i online, prof. Miranda Barac predstavila je Erasmus + projekte naše škole "Euse your brain - challenge your talent for science" i  tekući projekt "EUse science to STEAM up your school".

Centar izvrsnosti: Od ideje do realizacije - Projektni dan

Na koferenciji koja je održana 30.5.2019. u Obrtno tehničkoj školi u Splitu pod nazivom "Od ideje do realizacije - Projektni dan" Miranda Barac i Milena Knezović predstavili su projekte "EUse your brain challenge your talent for science" i "EUse science to STEAM up your school".

Centar izvrsnosti organizira Projektni dan jednom godišnje gdje se prezentiraju EU projekti Erasmus+  osnovnih i srednjih škola.

I ove godine naša škola je predstavila svoje  Erasmus+ projekte EUse your brain challenge your talent for science koji je trajao od 2016. do 2018, te projekt EUse science to STEAM up your school koji je započeo 2018. i traje do 2020.

U Đardinu obilježen dan škole

U subotu, 18.5.2019. u Đardinu smo proslavili dan škole.
Frizeri, kozmetičari, modni tehničari, fotografi, pedikeri, galanteristi, krojači i tehničari za očnu optiku pokazali su našim sugrađanima, osmašima i turistima da ZNAJU, MOGU, HOĆE I UMIJU.
Održan je i prigodan program kojim su učenici naše škole pokazali i svoje skrivene talente.
Predstavljeni su i Erasmus+ projekti škole.

Fotografije događanja možete pogledati u galeriji, a izvješća medija na poveznicama:
Dalmacija Danas: www.dalmacijadanas.hr/susur-u-dardinu-srednjoskolci-odusevili-splicane-svojim-vjestinama
Dalmacijanews: http://www.dalmacijanews.hr/clanak/mt8n-obrtnicka-skola-proslavila-svoj-dan-u-dardinu-su-se-uredivali-nokti-cupale-obrve-radile-pletenice

HRT emisija Dobro jutro, Hrvatska: https: //www.youtube.com/watch?v=2FabfaTn4ys

WorldSkills Croatia

WordSkills Croatia 2019. održan od 26. do 28.3.

Prezentacija projekata Obrtničke škole.

Prezentacija mobilnosti u Nizozemsku

Prezntacija mobilnosti učenika u sklopu Eramus+projekta EUse science to steam up your school.

Priloženi dokumenti:
Nizozemska.pptx

Dalmatinski portal o mobilnosti u Nizozemsku

Dalmatinski poratal je izvijestio o mobilnosti naših učenica u sklopu projekta.

OD SPLITA DO DORDRECHTA: Splitske učenice u Nizozemskoj odlučne da zaustave klimatske promjene

Dalmatinski portal - o projektu

Na linku ispod pročitajte članak sa Dalmatinskog portala:

Učenici obrtničke škole posjetili Njemačku u potrazi za obnovljivim izvorima energije

Portal za škole - o projektu

Na linku ispod možete pročitati članak o projektu objavljen na Portalu za škole

U potrazi za obnovljivom energijom

O projektu u Njemačkim novinama

Dani mobilnosti i edukacije